Do naszych dealerstw Forda poszukujemy obecnie:

Opis stanowiska:

  • Koordynacja i nadzór nad rozwojem oferty w zakresie produktu/ grupy produktów akcesoryjnych oferowanych klientom indywidualnym i biznesowym we wszystkich kanałach sprzedaży Grupy PGD
  • Współtworzenie i uzgadnianie polityki sprzedażowej akcesoriów
  • Monitorowanie procesów obsługi klientów, identyfikacja obszarów wymagających optymalizacji i wdrażanie odpowiednich zmian organizacyjnych i proceduralnych
  • Systematyczna analiza rentowności produktów i usług oraz efektywności kanałów sprzedaży akcesoriów
  • Uczestnictwo w przygotowywaniu rocznych budżetów sprzedaży akcesoriów we wszystkich kanałach sprzedaży/liniach biznesowych Grupy PGD, kontrola jego realizacji, analiza odchyleń, inicjowanie działań korygujących
  • Opracowywanie oraz wdrażanie cyklicznych i ad-hoc raportów, analiz i sprawozdań wspierających sprzedaż i zakupy akcesoriów
  • Współuczestniczenie w projektowaniu i wdrażaniu systemów premiowych i motywacyjnych w zakresie sprzedaży i zakupów akcesoriów we wszystkich kanałach sprzedażowych/liniach biznesowych Grupy PGD
  • Opracowywanie oraz wdrażanie programów szkoleniowych samodzielnie i we współpracy z dostawcami
  • Bieżąca analiza rynku pod kątem konkurencyjnego pozycjonowania oferty akcesoryjnej
  • Ścisła współpraca z Dyrektorami Operacyjnymi i Dyrekcją Zarządzającą

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży części i akcesoriów motoryzacyjnych na stanowisku kierowniczym
  • Orientacja na cel, motywacja i zaangażowanie
  • Umiejętność analitycznego myślenia i kierowania działaniami projektowymi
  • Umiejętność zarządzania budżetem i planem operacyjnym
  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne
  • Kreatywność i inicjatywa w stałym poszukiwaniu możliwości sprzedażowych i zakupowych
  • Komunikatywność, zdolności przywódcze
  • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
  • Czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do obywania podróży służbowym na terenie kraju
  • Realna pasja do motoryzacji poparta wiedzą o rynku motoryzacyjnym

Oferujemy:

  • Pracę na najwyższych standardach w jednej z największych grup dealerskich w Polsce
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie złożone z podstawy oraz premii
  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, laptop)
  • Szkolenia produktowe i menadżerskie
  • Realną możliwość rozwoju, przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony ekspertów
  • Bezpłatną opiekę medyczną w Centrach Medycznych Luxmed dla Pracownika z możliwością rozszerzenia pakietu na członków Rodziny
  • Dofinansowane karty Benefit MultiSport
  • Możliwość dofinansowania własnych pomysłów na inicjatywy społeczne realizowane poza godzinami pracy
  • Programy i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia
  • Cykliczne wyjazdy i spotkania integracyjne, Mikołajki dla Dzieci, Wigilie pracownicze, itp.
  • Zniżki na produkty i usługi w ramach Holding1

W zakresie obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku Pracownika Myjni Samochodowej będzie:

  • Przygotowanie samochodów nowych do wydania dla Klientów
  • Obsługa myjni samochodowej w zakresie mycia zewnętrznego i wewnętrznego samochodów
  • Przyjmowanie i odbiór samochodów z transportu

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie
  • Chęć do pracy i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • Dyspozycyjność, samodzielność, dokładność oraz systematyczność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzenia samochodu
  • Mile widziane będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (pierwsza umowa na okres 1 roku)
  • Terminowe wynagrodzenie
  • Wszelkie niezbędne i nowoczesne narzędzia pracy
  • Bezpłatną naukę języka angielskiego i/lub niemieckiego z platformą eTutor
  • Zniżki na produkty i usługi Holding1
  • Na co dzień pracujemy w przyjaznej atmosferze, opartej na wzajemnej współpracy

Grupa DF PGD jest częścią Holding1:

holding1
Jest to polska grupa kapitałowa. Od 30 lat tworzy silny zespół specjalistów, który dziś działa równolegle w czterech branżach: motoryzacji, mobilności, budownictwa mieszkaniowego oraz biurowego.

Kariera w Holding1

  • Tworzymy jasne, obiektywne kryteria oceny Kandydatów
  • Nie kierujemy się stereotypami i uprzedzeniami
  • Nie ingerujemy w sferę prywatności
  • Zawsze udzialamy informacji zwrotnej
  • W przypadku spawdzenia referencji kontaktujemy się wyłącznie z byłymi pracodawcami Kandydatów, zawsze ich o tym uprzednio informując
  • Cenimy zaufanie i uczciwość
  • Liczymy na Twoje zaangażowanie i profesjonalizm
holding-image
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony
Karta Ratownicza