Odkryj

Stworzony na drogę, zaprojektowany na tor


Prowadzenie

Focus ST zapewnia niezapomniane wrażenia z jazdy. Inteligentne technologie, sportowy design oraz zaawansowana konstrukcja zapewniają doskonalą kontrolę oraz prowadzenie, nawet w najtrudniejszych warunkach.




Maksymalne panowanie nad pojazdem na zakrętach

System poprawiający stabilność na zakrętach (Torque Vectoring Control) stale rozkłada moment obrotowy silnika pomiędzy przednie koła, dostosowując ich pracę do nawierzchni i warunków drogowych. Ten zaawansowany system reaguje 100 razy na sekundę, zapewniając precyzyjne prowadzenie i dobre trzymanie się drogi.



Zawieszenie stworzone specjalnie dla wersji ST


Maksymalna kontrola podczas szybkich manewrów


Zaawansowany system oświetlenia

Komfort jazdy

Każdy aspekt Forda Focus ST został zaprojektowany z myślą o Twoim komforcie i przyjemności z jazdy. Wyposażyliśmy go w rozwiązania, które ułatwią Ci każdą podróż, pozwalając czerpać radość już od pierwszego kilometra.



Lepsza widoczność bez oślepiania innych kierowców

System automatycznego sterowania światłami drogowymi Auto High Beam to inteligentny układ oświetlenia, służący bezcenną pomocą podczas jazdy w nocy. Po wykryciu pojazdów nadjeżdżających z naprzeciwka lub jadących z przodu, system automatycznie zmienia światła drogowe na mijania, aby nikogo nie oślepić. Następnie, gdy droga znów jest pusta, system powraca do świateł długich, zapewniając maksymalną widoczność.




Wszystko masz pod ręką


Praktyczny schowek na urządzenia mobilne


Wycieraczki dostosowujące się do intensywności deszczu

Osiągi i zużycie paliwa

Zaprojektowany z myślą o torze, stworzony do codziennych podróży. Pod maską Forda Focus ST pracuje 2-litrowy silnik benzynowy EcoBoost o mocy 250 KM lub nowy 2-litrowy silnik wysokoprężny o mocy 185 KM. Obydwa te silniki zapewniają niezrównane połączenie wyjątkowych osiągów z oszczędnością paliwa. Dzięki temu każdy kilometr podróży można zamienić w ekstremalne przeżycie, zostawiając koszty eksploatacji daleko z tyłu.




Poczuj, jak pracuje EcoBoost

W Fordzie Focus ST wykorzystano najnowszą technologię silników EcoBoost, która zapewnia niezrównane osiągi. Jednostka EcoBoost została zaprojektowana z myślą o generowaniu mocy i momentu obrotowego równych silnikom o większej pojemności, przy jednoczesnym zużyciu paliwa i emisji spalin na niskim poziomie. Turbodoładowanie, system zmiennych faz rozrządu z niezależnym sterowaniem położenia wałków rozrządu dla zaworów dolotowych i wylotowych oraz wysokociśnieniowy układ bezpośredniego wtrysku paliwa. Wszystko to znajdziesz w silniku benzynowym EcoBoost o pojemności 2-litrów i mocy 250 KM, dzięki któremu nowy Ford Focus ST przyśpiesza od 0 do 100 km/h w zaledwie 6,5 sekundy, osiągając prędkość maksymalną 248 km/h.



Mniejsze zużycie paliwa dzięki systemowi Auto-Start-Stop


Wspomaga bardziej ekonomiczną jazdę


Wydajniejszy sposób ładowania akumulatora

Bezpieczeństwo

Wyjątkowe osiągi muszą iść w parze z wysokim poziomem bezpieczeństwa. To dlatego Ford Focus ST został wyposażony w szereg zaawansowanych technologii chroniących Ciebie i Twoich pasażerów.



Pomaga uniknąć kolizji przy niskich prędkościach

Nowatorski system zapobiegający kolizjom przy małych prędkościach (ACS) pozwala na zredukowanie siły uderzenia lub całkowite uniknięcie kolizji podczas jazdy w korkach ulicznych i z niską prędkością (do 50 km/h). Jeśli system wykryje, że samochód przez Tobą nagle się zatrzymał, automatycznie włącza hamulce.




Tryb sportowy – żyj na maksymalnych obrotach


Inteligentny system bezpieczeństwa (IPS)


Ostrzeganie o spadku ciśnienia w oponach

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest DF GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane osobowe mogą zostać udostępnione następującym podmiotom:
    1. GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków w celu przedstawienia kompleksowej oferty finansowo-ubezpieczeniowej, na podstawie RODO art.6, ust.1, lit. b
  7. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony
Karta Ratownicza