Nowa Fiesta

Sprytne auto dla nowoczesnego kierowcy

Usiądź za kierownicą nowego Forda Fiesta i poznaj inteligentne technologie ułatwiające jazdę – np. wspomaganie parkowania, aktywny tempomat, rozpoznawanie znaków drogowych czy system wspomagający utrzymanie pojazdu na pasie ruchu. Przygotuj się na technologie, z którymi każdy kilometr podróży staje się czystą przyjemnością.
Adaptacyjny tempomat

Adaptacyjny tempomat to system kontroli prędkości, który monitoruje drogę przed samochodem. Adaptive Cruise Control pozwala wybrać i utrzymywać prędkość (od 25 do 180 km na godzinę) z jaką chce jechać kierowca, a gdy wykryje pojazd znajdujący się przed Twoim samochodem, zwolni lub zahamuje, by zapewnić odpowiednią odległość między pojazdami. Gdy droga znów będzie pusta, system przywróci ustawioną prędkość.Technologia, która widzi to, czego Ty nie dostrzegasz


Łatwe i bezpieczne cofanie dzięki wbudowanej kamerze


System monitorowania koncentracji kierowcy

Odpocznij i nabierz siły

Inteligentne technologie ułatwiające życie możemy dziś spotkać na każdym kroku. Tak samo jest w zupełnie nowym Fordzie Fiesta,który wyposażony został w wiele zaawansowanych rozwiązań takich jak: Ford SYNC 3 ze sterowaniem głosem, system audio B&O czy otwierany dach panoramiczny.Odkryj wszystko to i o wiele więcej we wnętrzu nowego Forda Fiesta.Najnowsza technologia sterowana głosem

System Ford SYNC 3 to zaawansowany układ zapewniający bezproblemową łączność oraz możliwość obsługiwania telefonu, odtwarzacza muzyki i systemu nawigacji dzięki poleceniom głosowym lub za pośrednictwem 8-calowego kolorowego ekranu dotykowego. Technologia ta łączy się również z Apple CarPlay i Android Auto.Z kolei funkcja Applink umożliwia dostęp do niektórych aplikacji na Twoim smartfonie a Live Traffic pozwala uniknąć korków. Co więcej, mówiąc tylko "Jestem głodny", wywołasz listę lokalnych restauracji lub przejdziesz do przewodnika Michelina, który pomoże Ci wybrać i zarezerwować stolik.
Duży panoramiczny dach


Twój Ford Fiesta. Dokładnie taki, jak sobie życzysz.


Pożycz samochód i śpij spokojnie – Funkcja Ford MyKey®

Niedoścignione osiągi i wydajność

Już nie musisz wybierać między osiągami i wydajnością. Siadając za kierownicą Forda Fiesta kończą się kompromisy,
a zaczyna się niepohamowana radość z jazdy. Oto dlaczego.
Więcej mocy. Więcej wydajności. Więcej przyjemności z jazdy

Rewolucyjny 1-litrowy trzycylindrowy silnik benzynowy Ford EcoBoost zapewnia 140 KM mocy: to tyle, ile można oczekiwać po jego konwencjonalnym odpowiedniku
o pojemności 1,6 l, przy niższym zużyciu paliwa oraz emisjach CO2 na poziomie zaledwie 120 g/km. Możesz także zdecydować się na 1,1-litrowy silnik benzynowy, który oferuje do 85 KM mocy i poziom emisji wynoszący tylko 101 g/km.Mniejsze zużycie paliwa dzięki Auto-Start-Stop


Wydajność za naciśnięciem przycisku


Skrzynia manualna lub automatyczna

Bezpieczeństwo i zabezpieczenia to priorytet

Zupełnie nowy Ford Fiesta posiada szereg inteligentnych technologii stworzonych po to, aby chronić Ciebie, Twoich pasażerów oraz bagaż. Kluczowe funkcje i wyposażenie pojazdu to Pre-Collision Assist z funkcją wykrywania pieszych, układ wspomagania hamowania awaryjnego (EBA) oraz system stabilizacji toru jazdy przyczepy (TSA).
Pre-Collision Assist - system zapobiegania kolizjom

Nowatorski system zapobiegający kolizjom Pre-Collision Assist pozwala na zredukowanie siły zderzenia lub całkowite uniknięcie kolizji podczas jazdy w korkach ulicznych i z niską prędkością Jeśli system wykryje, że samochód przez Tobą nagle się zatrzymał, automatycznie włącza hamulce.
Poduszki powietrzne


Zaawansowane systemy zwiększające kontrolę nad hamowaniem


Ostrzeganie o hamowaniu awaryjnym


Nowy Ford Fiesta MK7 1.0 EcoBoost

Jako jedni z pierwszych mieliśmy okazję testować nowego Forda Fiestę w Polsce. Auto, którym jeździliśmy było wyposażone w benzynowy silnik 1.0 EcoBoost o mocy 100 KM. Jakie zrobił na nas wrażenie?

Zobacz video test


Ford Fiesta Active 1.0 EcoBoost

Miejskie auto segmentu B zamiast crossovera. Sprawdzamy w naszym teście, czy taka alternatywa ma sens. Zmiany w zawieszeniu Forda Fiesty Active zupełnie zmieniają jego oblicze.

Zobacz video test

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest DF GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane osobowe mogą zostać udostępnione następującym podmiotom:
    1. GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków w celu przedstawienia kompleksowej oferty finansowo-ubezpieczeniowej, na podstawie RODO art.6, ust.1, lit. b
  7. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony
Karta Ratownicza